ARI-7

Posted on in Politica e lingue 36 vedi

ALP-ADRIA RetInformilo * n. 7

From: M.Tauzzi@agora.stm.it

To: G.GENTILE@AGORA.STM.IT

Subject: ARI-7

Date: Mon, 8 Aug 94 23:6:49 GMT

Message-ID: <­9408082307.aa01966@agora.stm.it>

————————————————–

Al c^iuj nodoj de Alp-Adria E-Reto:

————————————————-

8-8-94 * ALP-ADRIA RetInformilo * n. 7

==================================================

redaktas: *Mauro* —–> M.Tauzzi@agora.stm.it

LASTAJ NOVAJ^OJ

—————————————————–

Saluton gekaraj !

Kiel eble vi rimarkis, aperis en la numero 56 de EVENTOJ

mia artikoleto pri la reto, mi esperas ke tio helpos

nin en la disvastigo de nia rondo.Tamen ni ne forgesu ke la reto povas funkcii kaj plenumisian taskon nur se c^iuj retanoj aktive kunlaboras en g^i.Celo de la reto estas plibonigi la informfluon interesperantistoj de Alp-Adriaj regionoj, tial ne forgesusendi al mi informojn kaj aktualaj^ojn pri via loka agado,au’ ideojn, proponojn kaj iu ajn informon kiun vi taksasutila al nia rondo.Alia grava afero, estas cirkuligi la informojnkiujn vi ricevas per la RetInformilo por ne riski kreifermitan cirklon.Ekzemple, Axel, c^u vi povas sendi al mi viajn datumojnpri AEJ ? Dankon !——————————————————

ALP-ADRIA JARLIBRO 1994

Esperanto Grupoj en Alp-Adrio (1)

——————————————————

AUSTRIO

(Burgenland, Karnten, Oberosterreich, Salzburg,Steiermark)

Arnoldstein E-Grupo – Esperantostr. 175 A-9601

Klagenfurt E-Grupo – Viktringer Ring 25 A-9020

Leibnitz E-Grupo – Leitringerstr. 53 A-8430

Steyr E-Grupo – Schluhslmayrstr. 35 A-4400

GERMANIO

(Bayern)

Bad Kissing E-Grupo – Theresienstr. 23 D-97688

Hof E-Junularo – Joensuustr. 57 D-95030

Kron-Gehulz E-Grupo – Giesubel 36 D-96317

Memmelsdorf E-Grupo Bamberg – Schlesienstr. 113 D-96117Munchen Munkena E-Klubo – Loristr. 20 D-80335

Munchen Munkena E-Junularo – Hansjakobstr. 47 D-81673

Nurnberg E-Grupo – Pirckheimerstr. 11 D-90408

Pfaffenhofen E-Grupo – Rot-Kreuz-str. 12 D-85276

Wurzburg E-Grupo – Pleicherwall 12 D-97070

HUNGARIO

(Baranya, Gyor-Sopron, Somogy, Vas, Zala)

———————————————————-

ALP-ADRIA JARLIBRO 1994 (3)

A U S T R I O

Estraro de AEJ (Austria E-Junularo)

prezidanto Helmuth Brath

vicprezidanto Axel Leitner

estraranoj: Michael Martin

Michael Fleischlig

Tania Berger

E-societo de Stirio:

prezidanto mag. Karl Hirmann

sekretario d-ro Heinz-Paul Kovacic

estrarano Michael Martin

Kontaktadreso por ambau’ organizoj:

Pk. 804, A-8011 Graz, Austrio

======================================================

OFICIALAJ NODOJ DE LA RETO – stato je 8.8.1994

——————————————————

Atentigo:

Vlado (ZG) havas novan retadreson !

lando-urbo nomo retadreso

A-Vieno Axel Leitner h9250888@obelix.wu-wien.ac.at

A-Vieno Vanja Radovanovics searado@jupiter.sea.ericsson.se

A-Vieno Dunja Knapp Knapp@aimp.una.ac.at

I-Triesto Mauro Tauzzi M.Tauzzi@agora.stm.it

I-Treviso Guido Gentile G.Gentile@agora.stm.it

I-Milano Marco Bergamini M.Bergamini@agora.stm.it

HR-Zagrebo Tomi Haramina Haramina@dominis.phy.hr

HR-Zagrebo Mea Bombardelli Mea@cromath.math.hr

HR-Zagrebo Vlado Kamenski kamenski@cirus.dhz.hr

HR-Zagrebo Igor Tomazic itomazic@dominis.phy.hr

SL-Ljubljano Janez Jug Janez.Jug@uni-lj.si

——————————————————-

Fino, g^is la revido en MEJS !——————————————————–




0 Commenti

Ancora non ci sono commenti
Lasciane uno tu per primo!
You need or account to post comment.